1. شما به صورت مهمان به انجمن وارد شده ايد , براي نمايش همه قسمت هاي انجمن محدوديت نمايش خواهيد داشت!
    برای دسترسی کامل شما باید ثبت نام کنید. ثبت نام رایگان است و فقط چند دقیقه طول می کشد.
    اگر شما عضو انجمن هستید از اینجا وارد شوید

بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه
برای اطلاع از آخرین اخبار سایت و انجمن کانال تلگرام بازی تک را دنبال کنید , برای عضویت اینجا کلیک کنید.

بزرگترین مسابقات بازی های رایانه ای ایران در راه است: بهترین گیمر ایران شوید!

شروع موضوع توسط Ahmad Shahidi ‏29/6/16 در انجمن نمایشگاه ها و جشنواره ها

1. Ahmad Shahidi

Ahmad Shahidi عضو کادر مدیریت سرپرست انجمن

شغل:
    مهندس IT
    پس از تلاش چند ماهه گروه تحلیل و بررسی iCG در خصوص مسابقات بازی های رایانه ای ایران و دنیا، سرانجام بسترهای لازم برای برگزاری بزرگترین مسابقات بازی های رایانه ای در تاریخ جامعه گیمینگ ایران فراهم شده است و این مسابقات با همکاری دفتر شرکت ایسوس در ایران برگزار خواهد شد. بدون هیچ مقدمه ای بگذارید به سراغ جزئیات این مسابقات بزرگ برویم!

آشنایی با مسابقات

جشنواره بازی های رایانه ای ایران یا به عبارت دیگر Iran e-Sports Competition از تابستان امسال (1395-2016) برگزار خواهد شد و در این مسابقات جذاب گیمرهای سراسر ایران از تمامی پلتفرم های موجود با یکدیگر رقابت خواهند کرد. این مسابقات گامی جدی برای ورود صنعت بازی ایران و جامعه گیمری ایران به سطحی حرفه ای و جهانی است. شما می توانید تیزر رسمی این جشنواره را مشاهده کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    مسابقات بر روی چه پلتفرم هایی برگزار می شود؟

مسابقات این رویداد بر روی 3 پلتفرم کامپیوتر، کنسول و موبایل یا تبلت برگزار خواهد شد و شما این امکان را خواهید داشت که در چند بخش مختلف در مسابقات شرکت کنید​

چه بازی هایی در مسابقات حضور دارند؟

انتخاب عناوین بازی این مسابقات با توجه به رقابت های جهانی و میزان استقبال گیمرهای ایرانی صورت گرفته است.برای پلتفرم PC بیش از 5 رشته در نظر گرفته شده و برای پلتفرم های کنسولی و همراه (موبایل و تبلت) نیز بیش از 8 رشته متفاوت انتخاب شده است.

بازی های پلتفرم PC:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

بازی های کنسولی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[​IMG] [​IMG]

بازی های موبایل:

Clash Royale | 2Cars | Piano Tiles | Soccer stars

در صورت قهرمانی در مسابقات چه جوایزی دریافت می شود؟

در بخش های مختلف این مسابقات بزرگ، جوایزی نفیسی به نفرات برتر اعطا می شود و به طور کلی مبلغ 1,000,000,000 ریال جایزه برای مسابقات در نظر گرفته شده است.

چگونه می توانم در مسابقات ثبت نام کنم؟

لازم به ذکر است زمان برگزاری مسابقات، نحوه ثبت نام، مهلت ثبت نام، جدول جوایز مسابقات و رشته های تیمی و انفرادی مسابقات در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. تحت عنوان "جشنواره بازی های رایانه ای ایران" اطلاع رسانی خواهد شد.همچنین برای اطلاع از اخبار و مشاهده ویدئوهای مربوطه به کانال این مسابقات در تلگرام بپیوندید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسوس و ICG امیدوارند با برگزاری بزرگترین جشنواره بازی های رایانه ای در کشور و اهدای بیشترین جوایز در طول تاریخ مسابقات ایران،بتوانند در مسیر اهداف گیمینگ گام بزرگی بردارند که مهمترین آن،ارج نهاد به جایگاه گیمر ایرانی است.​

"با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای تمامی گیمرهای ایران"

منبع:پردیس گیم

آخرین ویرایش: ‏29/6/16
    Amir NFS و Armin 20 از این پست تشکر کرده اند.
  2. امیرکالاف

امیرکالاف کاربر

شغل:
    دانش اموز گیمر بیکار
    وای تورنومنت دوتا دو با لول و هیروز اف استورم مگه داریم مجگه میشه جزعیاتش کجاست دقیقا

3. amir80

amir80 تازه وارد

سلام بازی اورجینال باید باشه یا کرک

4. Alijani22

Alijani22 کاربر

من همن الان پرسیدم گفتن باید بازی نسخه اورجینال باشه :| وگرنه من میخواستم تو مسابقات کانترش شرکت کنم ! ولی نسخه اورجینال کانتر 25 هزار تومن سی دی کی خوده کانتره 20 هزار تومنم گیفت کارت استیم :| نخواستیم شرکت کنیم :|

5. amir80

amir80 تازه وارد

دوست عزیز برای رینبو نسخه اورجینال نمیخواهد

6. Severus

Severus کاربر فعال

شغل:
    PC Gamer & Programmer
    واقعا خنده داره.دانلود بازی Rainbow SIx Siege رو توی همه ی سایت ها ممنوع کردن حالا توی مسابقات گذاشتن :57:. فقط هم که توی تهران برگزار میشه ... چی بگم آخه ؟!

7. Arman Vampire

Arman Vampire کاربر برتر

شغل:
    Tools Mobile/Gamer/School
    اوریجینال باشه صد تومن پول بده تازه کسایی که این بازی رو میخرن همه اوریجیناله چون انلاینش فقط خوبه.

8. hooman spv

hooman spv کاربر فعال

شغل:
    بسکتبالیست
    باید انلاین بازی کنیم یا حضوریه!؟
    فقط تهرانه؟
    هولی شانس

9. keyvan

keyvan کاربر

اقا برای این از سایتا ورمیدارن که cd های شرکتی تو مغازه فروش بره بعدهم برای مرحله اول باید 1000 تومان بدید برای مرحله اول بعد اگه برید 30 تومان و بعدش خدا میدونه چقدر می چاپن آدمو

10. Severus

Severus کاربر فعال

شغل:
    PC Gamer & Programmer
    نه اشتباه خوندید. کلا 1000 تومانه فعلا ولی اگر دیر ثبت نام کنید 30 تومن باید بدید. البته واقعا کارشون بیخوده میگن مجانیه بعد میگن نه باید پول بدی ولی ما پولو برای خیریه می گیریم نه خودمون :/

11. Alijani22

Alijani22 کاربر

بخون چی نوشتم گفتم کانتر اصلا من راجب ریمبو حرف نزدم

آخرین ویرایش: ‏31/8/16
  12. Alijani22

Alijani22 کاربر

عزیز من یه چیزی هست به نام کرک و یه چیز دیگه هم هست به نام سرور های کرکی من الان دارم با تو سرور های کرکی بازی میکنم برای آنلاین بازی کردن فقط نسخه اورجینال نمیخواد اینا کارشون بیخوده میگن فقط برای مسابقه باید نسخه اورجینال استیم داشته باشین