1. شما به صورت مهمان به انجمن وارد شده ايد , براي نمايش همه قسمت هاي انجمن محدوديت نمايش خواهيد داشت!
    برای دسترسی کامل شما باید ثبت نام کنید. ثبت نام رایگان است و فقط چند دقیقه طول می کشد.
    اگر شما عضو انجمن هستید از اینجا وارد شوید

بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه
برای اطلاع از آخرین اخبار سایت و انجمن کانال تلگرام بازی تک را دنبال کنید , برای عضویت اینجا کلیک کنید.

مراحل تولید Death Stranding به زودی شروع می‌شود

شروع موضوع توسط mahyar_2M ‏24/6/16 در انجمن اخبار

1. mahyar_2M

mahyar_2M خبرنگار

شغل:
    gamer
    یکی از بزرگ‌ترین سورپرایز‌های مراسم E3 امسال، رونمایی از بازی جدید «هیدئو کوجیما» بود. تهیه‌کننده‌ی مجموعه بازی‌های متال گیر شخصا به کنفرانس سونی آمد تا از بازی Death Stranding رونمایی کند. کوجیما با خودش یک تریلر رونمایی هم آورده بود؛ تریلری که به گفته‌ی خودش، تمام و کمال کیفیت بازی را نشان می‌داد و در یک موتورپایه رندر شده بود.

بازی Death Stranding تاریخ انتشار معلومی ندارد، اما قرار است به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه شود.
    کوجیما در مصاحبه‌ای به تازگی گفته است که به محض اینکه موتورپایه‌ی بازی‌شان را انتخاب کنند، تولید بازی Death Stranding با قدرت شروع خواهد شد. هیدئو کوجیما به وب‌سایت «یوروگیمر» گفته است: “به نقطه‌ای رسیده‌ایم و آن چیزی که از گرافیک بازی‌مان می‌خواهیم دست‌مان آمده است. در نتیجه به زودی موتور پایه‌ی بازی‌مان را انتخاب خواهیم کرد. پس از انتخاب موتورپایه، مراحل پیش‌تولید تمام می‌شوند و به صورت جدی تولید را شروع می‌کنیم.”

هیدئو کوجیما گفته است که در حال حاضر دو موتور پایه را در ذهن دارند و تریلر بازی را توسط یکی از آن‌ها ساخته‌اند. کوجیما می‌گوید:‌ “می‌خواهم همیشه عناصر جدید بازی را امتحان کنم. همیشه باید چیزی را بسازید، و سپس آن را آزمایش و دستکاری کنید.”

کارگردان و نویسنده‌ی Death Stranding می‌گوید که روی موتور پایه‌ی دیگر، مشغول آزمایش عناصر دیگری هستند.

تمام اتفاقات کنفرانس سونی در E3 2016 را از اینجا دنبال کنید.
    کوجیما در مصاحبه با یوروگیمر، هم‌چنین درباره‌ی رابطه‌اش با سونی صحبت کرده. کوجیما می‌گوید: “وقتی یک شرکت جدید را تاسیس و سعی در ساخت محصولی جدید می‌کنید، مشکلات زیادی در مقابل‌تان قرار می‌گیرند. من می‌خواهم‌ فقط به بحث خلاقانه‌ی ساخت بازی فکر کنم. می‌خواهم سر و صدای اطراف را تا حد ممکن کم کنم. به همین دلیل هم فکر می‌کنم انتخاب درستی کرده‌ام.”

بازی Death Stranding تاریخ انتشار معلومی ندارد، اما قرار است به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه شود. البته بازی یک نسخه برای کامپیوتر هم خواهد داشت.

منبع:mag.digikala

Armin 20 از این پست تشکر کرده است.