1. شما به صورت مهمان به انجمن وارد شده ايد , براي نمايش همه قسمت هاي انجمن محدوديت نمايش خواهيد داشت!
    برای دسترسی کامل شما باید ثبت نام کنید. ثبت نام رایگان است و فقط چند دقیقه طول می کشد.
    اگر شما عضو انجمن هستید از اینجا وارد شوید

بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه
برای اطلاع از آخرین اخبار سایت و انجمن کانال تلگرام بازی تک را دنبال کنید , برای عضویت اینجا کلیک کنید.

کارگردان جمیز باند آخر کی شد؟

شروع موضوع توسط amirhero007 ‏16/3/18 در انجمن اخبار و حاشیه ها

1. amirhero007

amirhero007 تازه وارد

هفته گذشته، ما به شما گفتیم که " دنی بویل " هنوز خیلی علاقه‌مند به ساخت باند ۲۵، در انتظار تایید یک فیلمنامه نوشته شده توسط رفیق جان هاج است. این دو ایده‌ای برای این فیلم دارند، جزئیات آن هم اکنون در حال حاضر راز هستند، و اگر همه این ایده را در فرم فیلمنامه دوست داشته باشند ، قصد دارند در اواخر سال جاری شروع به تیراندازی بکنند.

هنوز هم این طور است. با این تفاوت که اکنون خود بویل می‌گفت:

او گفت : " ما اکنون روی یک فیلمنامه کار می‌کنیم. و همه چیز به این بستگی دارد. من در حال حاضر روی یک خط ریچارد کرتیس کار می‌کنم. ما امیدواریم که در عرض ۶ یا ۷ هفته شروع به فیلمبرداری کنیم. پس باند تا آخر سال درست خواهد بود. اما اکنون ما هر دو در حال کار بر روی آن‌ها هستیم ."

خوب، پس تو برو. اگر به شایعات اعتماد نکنید، اگر به دیلی میل اعتماد نکنید، حداقل می‌توانید به دنی بویل اعتماد کنید وقتی که او می‌گوید هنوز ممکن است باند بعدی را هدایت کند . شما همچنین می‌توانید به من اعتماد کنید وقتی که می‌گویم من تقریبا همه این چیزها را به خودم تزریق کرده‌ام.

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.